Csicsay (Polomský), Polomský (Mlynarovič),  Mlynarovič, Csicsay ( Mlynarovič), Mlynarovič

ZK Cuhar, Torok

Zostava:

Horvat -  Polomský (C), Čuhár, Mlynarovič, Csicsay - Bednár, Mráz,  Sivíček, Torok

Komentár:

Pinerola zmena pravidla ublížila len čiastočne. Počas celého zápasu hrali piati. V úvodom striedaní sa na zadnej sám odcitol Putko, tutovku však nedal. Druhé striedanie Mlynkyho 4ku už prinieslo prvý gól keď na zadnej našiel Brčo Čiča a ten hlavou trafil. Onedlho bolo vyrovnané,  presnej lavačke súpera sa nedalo zabrániť. Hrali sme najslabší úsek zápasu. Oli vytiahol bravúrne zákroky, ktrorými privádzal súpera do zúfalstva. Gól, ale dostal po dôraznej dorážke Pineroláka. 2 min do konca polčasu Seky zobral time a po aute Brčo presnou strelou k tyči vyrovnal na 2:2. 5 sekúnd do konca polčasu Brčo netakticky odkopol iba na polku, súper rozohral a zadnú tyč nepokryl Mlynky a tak sme s klaksónom dostali na 2:3. V druhej polke sme branili powerplay bez chyby a to obe 4ky. v 28 min sme súpera prinútili k hrúbke na vlastnej polke a Mlynky nemal problém umiestnit do prázdnej (3:3). V 35. min padol GWG potom ako Mlynky z outu našiel Čiča (4:3). V 38. min potvrdil víťazstvo hlavou takmer z pokly ihriska Mlynky. Coach Seky nás na power play pripravil bravúrne. Perličkou boli 2 góly hlavou.

...14. zápas sezóny sadol hráčovi s č. 14...