ZK Bednar, Cuhar, CK Cuhar

Zostava:

Horvát - Kontšek, Bednár, Bohmer, Čuhár , Klanica,  Matyáš, Torok, Šmahovský

Komentár:

A tím odohral v hale na FTVŠ zaujímavý futsalový zápas plný zvratov. Po obratke na pivote sme už v 3 min prihrávali. Avšak po Labjanovej peknej prihrávke sklzom Ďuri vyrovnal lavajdou od tyče. O minútu na sa reprezentat Miso predviedol peknám sólom a Putko už namal problém skórovať. V 36. min Šmaho nádherné sólo zakončil presnou stretlou. Onedlho Pinerala v tutovke nad. V 16 min sa zlomil zápas, Šamaho a Putko zahodili super šance a tak polčas skončili iba 3:1. V 27. min si Oli vyhral slabú chvílku, lahkú prihrávku pustil za svoj chrbát. Tesne nato ale chytil 100% tutovku svojim postrehom. Keď sme ubránil 6 min do konca presilovkou pu Putkovej ČK (ukážkový pohyb a bojovnosť Barabérov!), vereli sme v úspech. Škoda, že Adam sám pred brankárom neprihral presne Durimu, bolo by hotovo. A tak Pinerola 14 sekúnd do konca z povestnej powerplay zrnovala stav na 3:3.