FK Šport

Výsledok:

5:3 (2:0)

Kan. bodovanie:

8:44 Torok, 10:27 Matyáš (Dostál), 28:06 Kontšek, 35:49 Klanica (Bednár), 37:58 Torok (Bednár)

Karty:

ZK Klanica, Torok

Zostava:

Baláž - Kontšek (C), Polčič, Torok, Matúšek -  Bednár, Matyáš, Horvát, Dostál - Klanica

Komentár:

Dnes mal coach Seky viac problém so zostavou ako s taktikou. Chrípka úradovala a tak museli nastúpiť 3 béčkari a brankárom Olim v poli. Svoj prvý zápas za KPPB si odkrútil Roman a veru obstál. Zaujímavosťou bola aj premiéra starého harcovníka Pepeho Dostála.  Prvý polčas najmä kvôli laxnému prístupu skončil iba 2:0 a veru tých šancí tam bol veľa. Skóre otvoril kanonier Duri potom ako mu brankár chytil 6tku, ktorú si sám dorazil. V 11 min Pepe rýchlo rozohral roh a Labjan z prvej do vinkla na 2:0. V druhom polčase sme sa v prístupe nezlepšili a veru trápenka pokračovala.  V 29. min kapitán Mišo pekne obstrelil brankára a bolo 3:0. Súper ale korigoval svojim prvým gólom a hneď na to druhým gólom. Našťastie Adam pekne trafil dorážku po Jugošovej strele a 4 min do konca bolo opäťo dva. FK Šport skúsil powerplay a trafil sa na 4:3. V závere ešte Duri ukludnil naše rady a pripisujeme si tak 3 body.