7. Bednár (Klanica), 18. Torok (Klanica), 25. Matyáš (Polomský), 27. Klanica (Torok), 33. Torok, 35. Čuhár (Matyáš), Torok (10m)

Karty:

Zostava:

Horvát - Bednár (C), Klanica, Torok,  Bohmer- Polomský, Matyáš, Bašťovanský, Čuhár

Komentár:

Odpor húževnatého nováčika sme definitívne zlomili až v 27. min gólom na 5:2. V úvode sa peknou individuálnou akciou prezenoval Mišo Bomer, gól to však nebol pretože cinkala spojinca. Adamova prihrávka do kuchyne mala v 6. min oči, Jugoš už do prázdnej nemal problém. Adam v 18. min hlavou našiel Ďura, ten presne k tyči dával na 2:0. Tomuto gólu však predchádzala čistá šanca súpera, ktorú zachytil Oli. Druhý polčas začal dvoma šancami Duriho, brankár však bol na mieste. Sivý vlk Labjan udrel po asistencii Brča peknou strelou po zemi k tyčke v 25. min.  26. min  a individuálna pekná akcia súpera znamenal gól v našej sieti (4:2). Hneď sme ale reagovali, spätnú prihrávku od Ďuriho elegantne k tyči upratal dnes 3bodový Adam. Po faule v 33. min na Ďuriho sa kopal priamy kop, ktorý sám lávajdou premenil. O dve min. dlhý Labjanov lob našiel Putka a ten si veru za bojovný výkon gólik zaslúžil. V predposlednej minúte premenil Ďuri 10nu a zaknihoval tak Hattrick.