2. Bednár (Mlynarovič), 8. Bednár (Kontšek), 11. Torok (Sivíček), 24. Torok, 30. Bednár, 37. Csicsay (Mlynarovič), 39. Matyáš (Torok)

Karty:

Zostava:

Horvát (od 21. Šimkovič) - Bašťovanský, Matyáš, Torok, Sivíček - Kontšek (C), Bednár, Mlynarovič, Csicsay

Komentár:

V 6. kole sme si zmerali sily s Hurricnes. Opraty zápase sme držali v rukách počas celých 40 minút. Skóre otovoril po rohu Jugoš už v 2. minúte. Aj druhé striedanie 1. 4ky priniesolo Jugošov gól keďže kapitán Mišo ho pekne našiel pred bránou. Onedelo ale súper korigoval, strela Olimu prepadla (2:1). Kanonier Ďuri sa našťastie presadil v 11. min po spolupráci s Berounom. Cez prestávku coach Seky apeloval na dôraz v koncovke lebo šancí bolo neúrekom. Z priameho kopu sa trafil Ďuri (4:1). U Jugoša to vyzerá na slušnú sezónu, v 30. min vybojoval loptu a sám po sóle zavesil.  Bežala 37 minúta, Mlynky s Čičom vydolovali hore loptu a druhý menovaný za pomoci teču skóroval (6:1). Skóre uzavral Labjan po peknej kolmici od Ďuriho.