AK 47 "A"

Výsledok:

6:5 (2:3)

Kan. bodovanie:

11:32. Torok, 19:03. Torok (Šmahovský), 23:29. Torok (Klanica), 24:07. Kontšek (Torok), 38:52. Torok (10m), 39:50 Torok (Šmahovský)

Karty:

ZK Torok, Klanica

Zostava:

Horvát - Kontšek (C) Klanica, Torok,  Šmahovský - Bednár, Matyáš, Bašťovanský, Bohmer

Komentár:

Úžasné futsalové divadlo predviedli oba tímy pred slušnou diváckou kulisou. Zápas, v ktorom snáď najlepší futsalista 2 SL ligy Duri Torok rozšróboval súpera svojou kozmickou lavajdou. V 10 min sme zaslúžene prehrávali 0:2, súper bol aktívnejší. v 12. min Duri ukradol obrancovi loptu a únik k tyči premenil. V poslednej minúte po aute kedy si dvojiča Šmaho Duri vymenila loptu sme už prehávali len o gól. Do druhej polky sme nastúpili s odhodlaním s výsledkom niečo robiť, AK47 sa spoliehal na brejky a tie boli nebezpečné, Oli musel byť v strehu. V 24 .min Adam v kúte zabojoval a tažil z toho Duri (3:3). Pár sekúnd na to, našiel peknou diagonálou Duri kapitána Miša a ten z prevej cez jasle poslal prvý krát Barabérov do vedenia. AK47 ale prevzalo taktouku zápasu, nádherným vinklom aj vyrovnali. 1 minútu do konca Duri premenil 10nu po 6tom faule a už sme to chceli ubrániť. Lenže 30 sekúnd do konca sme po prepadnutí obrnacu pikali. V úplnom závere sme ešte odkryli stranu pre Duriho a ten sa 1 na 1 presadil a bombou od brvna takmer zvalil bránu 10 sekúnd do konca. Gól, na ktorý každý kto tam bol bude spomínať...