1. Polomský (Mlynarovič), 8. Čuhár (Polomský), 9. Kafún (Mlynarovič), 13. Čuhár (Klanica), 20. Mlynarovič (Dostál), 25. Čuhár (Dostál), 30. Klanica (Dostál), 34. Polomský

Karty:

Zostava:

Šimkovič - Kafún, Polomský (C) Mlynarovič, Čuhár - Matyáš, Klanica, Dostál

Komentár:

INSTA inkasovala za prvé 4. kolo toľko gólov koľko dnes od nás. Ale Mr. Zero Šimpy si dnes zaslúžil shotout lebo ale 4 čisté chytil. Skóre otvoril Brčo potom ako si jeho kolmicu súper zrazil do brány. V 8. min Putko prepálil lavjadou všetko. Minútu na to Mlynkyho strielaná prihrávka našla na zadnej Kafuho. Putko opať lavajdou pálil potom ako mu Adam v 13. min. priťukol (Adam pri priemiére za B 2 body). Klasická bravúrna nahrávka od Pepeho uprataná Mlynkym do siete v poslednej min. 1. polčasu. V druhej polke sme pridali ešte 3 banány. Po rohu trhal sito v 25 min. Putko. Adam nádherne dloubákom na 7:0 v 30. min a Brčo opäť po teči uzavrel skóre. 4. nula po sebe...