Karty:

Zostava:

Baláž- Kontšek (C), Bednár, Bohmer, Bašťovanský - Klanica, Matyáš, Torok, Šmahovský

Komentár:

V zápase 5. kola proti Kappe sme zahodili 2 penalty, nepremenili presilovku 4 na 3, ale nakoniec sme predsa vyhrali. Potom ako reprezentant Mišo otvoril skóre už v čase 1:07, vyzeralo to na ľahký zápas. Lenže v 3. min Duri nedal prvú 6tku, súper vyrovnal v 7. min a začalo sa trápenie. Dobýjanie Kappa brány nemalo konca. Tyčky, dobrý výkon brankára a naša bezmocnosť v koncovke, tak to sú základy črty tohto zápasu. Brankár Mišo musil za stavu 1:1 zneškodniť 2 samostatné nájazdy (jeden v prvom a jeden v druhom polčase). V 33. min zahodil penaltu aj Jugoš. Naštastie Duri spatnou prihrávkou našiel 5 min do konca Adama a ten umiestnil k tyči. Následne šmaho vyúžil chybu goalmana a pohodlne dával na 3:1. Ďuri kozmeticky lavajdou pod brvno upravil v poslednej minúte po Labjanovom priťuknutí na konečných 4:1