Kontšek, Janíček (Polomský) Janíček (Mlynarovič) Janíček (Polomský),Sivíček (Polomský)

Janíček

Zostava:

Horvát - Polomský (C), Kontšek, Mlynarovič, Janíček - Klanica, Sivíček, Torok

Komentár:

Do Malaciek sme cestovali s cieľom uchmatnúť 3 body. Za predvedený výkon sme si nezaslúžili ani jeden. To, čo sme mali hrať sme predviedli len v prvých 15 minútach. Už v provom striedaní Mišo predskočil súpera a vymietol vinkel (1:0). Druhé striedanie Mlynkyho 4ky prinieslo Maťov prvý gól za KPPB (2:0). Strelou medzi nohy Malacky korigovali na 2:1. Formu však mal novic Maťo, na pivote sa otočil a bombou upravil na 3:1. Potom sa rútili Mlynky a Maťo sami na súperovnho goalmana, Mlynky volil prihrávku a bolo 4:1. A v tomto momente sme nepochopitelne prestali hrať futsal. Do polčasu sme si nehcali upraviť na 4:3 (po priamom kope a chybe pri powerplay). Druhý polčas sa hral na našu bránu, dlho však bez gólov. V 35 min sme po rohu na konci ktorého bol Beroun viedli už 5:3. Malacky však v 37 min naskočili spat do zápasu a 35 sekúnd pre koncom pri ich powerplay vyrovnali na radosť početnej návštevy. Mlynky to mal napriek tomu celé v rukách, 25 sekúnd a 11 sekúnd do konca išiel sám 2 krát na brankára, ten ho však vychytal.