14. Csicsay (Šmahovský) 16. Torok (Klanica) 24. Torok (Šmahovský), 34. Šmahovský, 37. Kostka (Torok), 40. Kostka (Torok)

nikto

Zostava:

Horvát - Šmahovský, Klanica Torok, Sivíček - Čuhár (C), Matyáš, Mlynarovič, Csicsay - Kostka

Komentár:

Po minulotýždňovom trapase sme chceli bodovať naplno. Maxima má v tabuľke 0 bodov, ale miestami predviela zaujímavé akcie. Hru sme mali pod kontrolou od 1. minúty, avšak mohli sme prehrávať 0:1, ale Oli bol proti. V 14. sa 1 na 1 presadil Šmaho, našiel Čiča a sa pekne uvoľnil a hoci faulovaný presne k tyči otvoril skóre. Dve minúty na pravačkou prestrelil brankára kanonier Ďuri hoci predtým spálil nájazd na brankára. Do druhého polčasu postavil Seky novica Paťa Kostku a odchnúť so tak mohol po chorobe hrajúci Čičo. Maxina začala útočne a nastrelila 2 tyčky.  V 24. po rýchlej akcii Šmaha doklepol do siete Ďuri (3:0). Od 31. min Maxima spustila powerplay a čoskoro znížila. To nás ale nerozhádzalo a začali padať góly do prázdnej. Najprv agilný Šmaho v 34. min pravajdou z celého upravoval na 4:1. Potom už prišli chvíle nového Barabéra Paťa pretože mu na tácke servíroval Ďuri. Paťovi teda premiéra vyšla.

ps. Paťo ma výnimku, na miesto šampanského ako priskočné donesie do šatne Zdenku Studenkovú...