8. Šmahovský, 17. Šmahovský (Polčič), 22. Polčič (Bohmer), 33. Šmahovský, 34. Šmahovský (Bohmer), 38. Čuhár (Šmahovský)

Karty:

Zostava:

Horvát - Kontšek (C) Klanica, Bohmer, Šmahovský - Polčič, Čuhár  - Olekšák

Komentár:

Mladá zostava vystužená o Putka a Polča dnes predviedla bojovný výkon. Proti favoritovi sme poctivo bránili svoju polovicu. Coach Seky robil na lavičke čo mohol a priviedol svoj tím k nečakanej výhre. Po dobre rozohram priamom kope sa Semic ujal vedenia. Šmaho ale bombou k tyči z 11 m. vyrovnal. Ten istý hráč unikol po krídle po Polčovej kolmici a v 17. min viedli sme 2:1. Nie dlho, o 20 sekúnd bolo 2:2. Druhý polčas začal dobre, Polčo si vypýtal roh a sám presnou lavajdou zakončil. Keď v 33. min Šmahov sólo únik cez 3 hráčov skončil v sieti, začali sme veriť v dobrý výsledok. Ale opäť Semic do 20 sekúnd reagoval (4:3). Muž zápasu Šmaho to znovu v 34. min. vzal na seba a v situácii 1 na 1 okabátil hráča i brankára koncovkou na prvú tyč. Putkov dravý prienik z posledných síl znamenal 3 minúty do konca stav 6:3 a prekvapenie bolo na svete. Semic ešte korigoval raz, nastrelil zo dve tyče ale 3 body máme my. To čo dnes predviedli 6ti Barabéri bolo skvelé, tak ako bojuje kapitán Mišo a dríč Adam Klanica dokonalou ukážkou pre všetkých.

ps. Polčo dnes nastúpil v S trenkách a škoda, že sme to nenafotili, to bola konečná :-)