Danubit

Výsledok:

4:4 (2:2)

Kan. bodovanie:

5:45 Jurkovič (Kontšek), 7:35 Bohmer (Bašťovanský), 31:57 Ondrejkovič (Sivíček), 35:11 Ondrejkovič (Jurkovič)

Karty:

ZK Torok

Zostava:

Baláž - Kontšek (C), Bastovansky, Bohmer, Jurkovič - Gajdosik, Matúšek, Ondrejkovic,  Torok - Sivicek

Komentár:

V 4. kole nastúpili Barabéri proti skúsenému Danubitu. Prvý polčas bol Danubit 2 krát na našej polke a dal 2 góly, z toho jeden po obľúbenej chybe - straty lopty pred vlastnou bránou. Vyhrávali sme síce 2:0 po pekných góloch Romana J. a Miša, ale naša choroba nepremieňania šancí stále platí. Polčas mohol byť minimálne o 3... Druhý polčas súper zlepši pohyb, skóroval na 2:3 a Miro ešte chytil 3 veľké šance. My klasika, obstreľovanie tyčiek a brány no bez efektu. Malkin to však zobral na seba a 2 strelami otočil. Danubit z powerplay na 3 krát vyrovnal.