Karty:

Zostava:

Horvát- Čuhár,  Polomský (C), Mlynarovič, Csicsay - Matyáš, Bednár, Sivíček, Torok

Komentár:

Prvá krát sa v tejto sezóne objavil v bráne Oli. V úvode po peknej akcii našiel na zadnes Putka Brčo, Putko však prestrelil. Strela z uhla následne Olimu prepadla a bolo 0:1. Do polčasu však ešte otočil Duri, prvý po narážačke s Ondrom a druhý presnou strelou z priameho kopu. Mlynkyho 4ka začala 2. polčas katastrofálne a nechala súpera otočiť spať na 2:3. Našu nemohúcnosť potvrdila neschopnosť ani len vystraliť počas presilovky po červeje karte, ba čo horšie, v hra  4 na 3 sme inkaslovali gól na 2:4. Mlynky po Čičovej prihrávke strelou po medzi nohy korigoval na 3:4, onedlho však bolo opäť o 2 keď znova 1. 4ka katastrofálne bránila. Spustili sme powerplay a po góloch Jugoša a Oliho sme 47 sekúdn do konca vyrovnali. Jugoš ešte v zavére mohol rozhodnúť ale to by bola nezalúžená výhra.