Mlynarovič (Csicsay), Sivíček (Torok), Torok (Sivíček), Polomský (Mlynarovič), Polomský (Horvát), Sivíček (Torok)

ŽK – Bašťovanský

Zostava:

Horvát – Kontšek, Polomský, Mlynarovič, Csicsay – Bednár, Bašťovanský, Torok, Sivíček - (Šimkovič)

Komentár:

Už aj Barabéri poznajú ako chutí známa veta : „najťažšie je spraviť ten posledný krok“. Proti uvoľnenému AK47 sme nastupovali s cieľom získať potrebné 3 body. Úvodné striedania nepriniesli nič zaujímavé. Dlho svietil na ukazovateli stav 0:0. Až prišiel signálový roh, nechali sme sa zablokovať a bolo 0:1. Nervozitu sme si nechceli pripúšťať. V 15. min tradične Čičo priklepol Mlynkymu a ten z prvej odstránil pavúka z pravého vinkla. 4 minútovú šancu spraviť 6ty faul sme nevyužili a tak sa skončil polčas 1:1. Prvé striedania neboli opäť ničím zaujímavé, až do momentu kedy sa 1 na 1 presadil súper a trafil pomedzi Oliho nohy (1:2). Coach Seky stále nabádal: „hlavy hore“! Zrazu to prišlo, úžasné striedanie Jugošovej 4ky. V rozpätí 2 minút otočil na 3:2 potom ako si známa dvojička Beroun Ďuri vzájomne upravili kandské bodovanie o 1 + 1. V nasledvom striedani mal súper priamy kop z nebezpečného miesta, ale ubránili sme. Ba čo navyše, po faule na Mlynkyho po parádnej kolmici od Miša sme mali priamy kop my. A dvojica Brčo a el salebro Mlynky to opäť raz ukázala (4:2 - GWG). 9 minút do konca, čas isiel pomaly. AKáči skúšali ďalej, tak ako po celý zápas, nebezpeční boli najmä zo štandardiek. V 34 min korigovali na 3:4 po Olim vyrazenej a dorazenej strele. Onedlho prišiel však moment z kategórie frajer na záver! Oli dlho prihrávkou našiel Brča, ktorý chrbtom k bráne z otočky z voleja pritlačil pavúka o vinkel! (5:3). Do otvorenej obrany sa už hralo lahšie, Beroun ešte bodlákom medzi nohy stanovil na konečných 6:3.

PS. Je málo pravdepodobne, že FOFO A2 v piatok prehrá a tak siahame na historické 2. miesto! Managére už rozposlal viac ako 50 oslavných sms. Na jednu z nich prišla takáto odpoveď: Kľúčovým momentom úspechu  Barabérov v tejto sezóne bolo, že som v prvom kole vychytal RELAX!!! Šimpy