20. Bašťovanský (Polomský), 32. Polomský (Horvát), 34.Mlynarovič (Bašťovanský), 36.Mlynarovič (Bašťovanský)

Šimkocič ZK

Zostava:

Šimkovič - Polčič, Polomský, Mlynarovič, , Šmahovský - Horvát, Dostál, Bašťovanský

Komentár:

V zápase, ktorý si hlavne chceli odhorať bez zranenia, keďže v stredu odlietame do Barcelony, sme nakoniec o gól vyhrali. Výkon vystihoval situáciu. My sme boli takmer bez pohybu, dohodli sme sa že budeme hrať s  minimálnym kontatkom celozápasovú powerplay. Polčas sme vyhrali 1:0 lebo Brčovu bombu tečoval Bašťo. Súper v 2. polčase vyrovnal,, ba dokonca dva krát vyhrával o gol. Brčova petelica na 2:2 potešial. Strelec Mlynky dvoma lavačkami zápas otočil. Tá druhá z 10 metrov pod brvno potešila. V zostave sa po 4 mesačnej pauze objavil Šmaho