Matadors

Výsledok:

11:4 (7:1)

Kan. bodovanie:

00:08  Mlynarovič (Bohmer), 00:50 Polomský (Mlynarovič), 1:48 Mlynarovič (Bohmer), 6:25 Mlynarovič (Bohmer), 11:10 Kontšek, 12:30 Kontšek (Polomský), 14:26  Klanica (Polomský), 20:35 Matyáš (Bednár), 23:55 Bohmer, 32:41 Polomský (Klanica) 39:40 Mlynarovič (Bednár)

Karty:

Zostava:

Baláž-  Kontšek (C), Polomský, Mlynarovič, Bohmer - Klanica, Matyáš, Torok, Bednár

Komentár:

Matadors más v prvom vzájomnom zápase porazili a tak sme mali čo oplácať. V 8 sekunde zápasu dal Mlynky historicky najrýchlejší gól Barabérov. V 7 min už bolo 4:0 a Mlynky už mal na konte hattrick aj vďaka precíznym prihrávkam Miša Bohmera. Druhá 4ka ešte driemala a inkasovala gól. Do polčasu sme ešte stihli 3 krát rozvlniť sieť z čoho sa 2 krát presnými strelami presadil kapitaán Mišo a raz Adam. Drúhý polčas sme začali opäť rýchlym Labjanovým gólom ale celkovo sme ho hrali slabšie. Dali sme v ňom ale 4 góly pričom inkasovali 3 a tak celkové skóre bolo 11:4.