19. Šmahovský (Kostka), 21. Mlynarovič (Sivíček), 34. Mlynarovič (Kostka), 38. Šmahovský (Mlynarovič)

ZK Bednár

Zostava:

Horvát - Polomský, Bednár, Mlynarovič, Kostka - Matyáš, Šmahovský, Sivíček

Komentár:

Dnes bol Danubit lepším tímom, ale 3 body si pripisujeme my. Už to vyzeralo, že polčas skončí bez gólov lebo ani jeden tím šance nepremienal, avšak Danubit ich mal viac. Oli sa ale vyhecoval k bravúrnemu výkonu a držal svojich pred sebou. V 18. min po peknom sóle súpera kapituloval. Mladíci Paťo a Šmaho po zahratí zakombinovali a druhý menovaný sa presadil 1 na 1 a presnou strelou k tyči vyrovnal. V 1. min 2. polčasu sa lopta odrazila k Mlynkymu, ten z halfvoleja lavajdou pálil na zadnú, ale lopta po teči skončila na prednej a hlavne v bráne. Barabéri urputne bránili, Oli bol v pohode, 2 krát mu pomohla konštrukcia brány. V 34. min sa nám vydaril brejk, dvojica Jugoš, Paťo zaviezla loptu k bráne, Mlynky ešte prihrával na Paťa, no opäť mal šťastie a súper si to tečol do brány (3:1). V tej istej minúte sme inkasovali po narážačke na 3:2. V 38. min to zobral na seba Šmaho a svojim sólom a elegatným zakončením nad brankára rozhodol. Powerplay Danubitu priniesla gól hlavou do našej siete. Posledné sekundy sme ubojovali.