AK 47 "A"

Výsledok:

5:2 (5:2)

Kan. bodovanie:

6:04 Jurkovič  (Bašťovanský), 8:10 Matúšek (Spodniak), 9:01 Matúšek( Bohmer), 11:07 Kontšek (Jurkovič), 17:45 Bašťovanský (Jurkovič)

Karty:

Zostava:

Baláž  -  Bašťovanský, Kontšek (C), Bohmer, Jurkovič - Spodniak, Matúšek, Gajdošík

Komentár:

Mladíci dnes po dlhšej dobe vyhrali a navyše aj po dobrej hre. Podiel na výhre má aj coach Seky, ktorý umne striedal hru 2/2 a 3/1 a na súpera to platilo. Prehrávali sme 0:1, Roman však presnou strelou z poza hráča vyrovnal. Po rohu sme ale znova prehrávali, avšak druhý Roman po prečísleni vyrovmal. GWG padol už v 9 min po peknej akcií (6tka). Nasledoval roh Jugoš a kapitánova lavačka do vinkla na 4:2 v 12 minúte. V 18 min Seky bral time a po Littlovi už bolo 5:2 (konečne tento signál padol aj áčkarom, Bašťo sa trafil). Druhý polčas bol bez gólov,