5. Csicsay (Kontšek), 13.Sivíček (Sivíček), 17. Torok 10m., 18. Mlynarovič (Torok), 25. Šmahovský (Torok),26. Torok, 37.Kontšek (Horvát), 39. Matyáš (Sivíček)

Karty:

Zostava:

Horvát - Kontšek(C), Bednár, Mlynarovič, Csicsay - Matyáš, Šmahovský, Sivíček, Torok-Bašťovanský

Komentár:

Pre kamerami dúbravskej televízie sme odohrali 23. kolo proti Katenaču. V šatni pred zápasom nikto nepochyboval o vendete, avšak odznelo tam aj opatrné: "derby je derby". Aj druhé nadstavbové kolo nám do cesty postavilo súpera, ktorý nás v základnej časti porazil. Úvodný gól zápasu padol v 5. minúťe po osi Mlynky, Mišo a zakončoval Čičo (oslávil tak jubilejný 100. zápas za KPPB). V 13. minúte nádherné potiahol po čiare Ďuri a Beroun už nemal problém skórovať. Po 6tom faule Ďuro premenil 10nu a bolo 3:0. Mlynky ešte medzi tým nedal samostný nájazd, vynahradil si to ale v 18. min kedy z voleja zavesil. V druhom polčase to bolo ešte pohyblivejšie. To vyhovalo aj rýchlikovi Šmahovi, ktorý v 25. min premenil svoj nájazd. Katenačo ale hneď po zahratí korigovalo po našom chybnom rozostavení. Minútu na to aj Ďuri dloubákom premenil svoj únik (6:1). Nacvičená akcia cez Oliho priniesla 7. gól, ktorý dal v 35. min kapitán Mišo. Ďuri rozhodne nie je sebec a i v stave kedy hrá o top strelca ligy servíroval na tácke Berounovi na 8:1 a následle pripravil pôdu pre kanadské body pre Berouna a Labjana, ktorý takto v 39. min uzavreli skóre zápasu. Powerplay súpera sme ustáli bez straty kvetinky.