AK47 "A"

Výsledok:

5:1 (0:1)

Kan. bodovanie:

23:00 Kontšek (Bašťovanský),  23:40. Mlynarovič (Bašťovanský), 30:09 Bašťovanský (Klanica), 37:05 Klanica (Torok), 39:03 Torok (Matyáš)

Karty:

ZK Torok

Zostava:

Baláž-  Kontšek (C) Bašťovanský, Mlynarovič, Bohmer - Klanica, Polomský, Matyáš, Torok

Komentár:

V zápase 2 rozdielnych polčasov sme porazili AK 47 5:1. V 2 min sme prehrávali 0:1 po strele bodlom. Súper mohol uniknúť o dva či 3 góly, ale Miro v bráne kraloval. Aj my sme mali pár šanci a naznačovali sme,že v 2. polčase sa zlepšíme. Stalo sa. Kapitán Mišo hecoval 1. 4ku a nabádal na gól. Obrat prišiel v 23. min. Mišo potom ako Bašťo vybojoval vyrovnal popod brankára. Bašto hneď na to zatiahol na stred, vysunul Mlynkyho a ten sa bodlom nemýlil. V 31. min zpečatil svoj bravúrny výkon gólom Bašto lebo Adam servíroval na tácke. Pri powerplay súpera sme sa ešte dva krát presadili ku koncu zápasu Adamom a Ďurim.