Torok (Sivíček), Bednár (Csiscsa), Bednár (Horvát), Šmahovský (Sivíček), Torok (Matyáš), Torok (Šmahovský), Torok (Matyáš), Šmahovský

Karty:

Zostava:

Horvát - Polomský(C), Bednár, Mlynarovič, Csicsay - Matyáš, Šmahovský,  Sivíček, Torok

Komentár:

Úvodný zápas v bojoch v prvej 10ne sme zvládli a potvrdili dobrú formu z predšibačky. Určite sme si pamatali súboj v základnej časti, kedy nás AK47 porazili vysoko 0:7. My sme dnes už viedli 8:0 ale jeden krát sme predse len inkasovali a to 90 sekúnd do konca. Prvý polčase skončili tesne 1:0 po Ďuriho milimetrovej strele k tyči spoza hráča zo 4. minúty. Druhý polčas nám vyšiel. Začal to Čičo, ktorý sa pekne otočil na pivote a Jugoš už nemohol nedať. V 23. min stačilo Olimu vyhodiť na Jugoša a ten typickou akciou doniesol loptu až do brány.  Mladík Šmaho sa presadil v 24. min. Bravúrne hrajúci Ďuri sa bavil, v rozpätí 8 minút dal ďalšie 3 góly, ten tretí dloubáček  bol na frajera na záver. V. 37 min sa k dorážke dostal Šmaho a bolo konečných 8.