3. Mlynarovič (Csicsay), 15. Bašťovanský (Sivíček), 16. Mlynarovič (Csicsay), 22. Kontšek (Bednár), 23. Csicsay (Mlynarovič), 26. Kostka, 30. Bednár (Csicsay), 32. Sivíček (Matyáš), 33. Matyáš, 33. Kostka, 37. Kostka (Matyáš), 39. Kontšek (Polomský)

ZK Bašťovanský, Csicsay

Zostava:

Horvát - Kontšek (C), Bednár, Mlynarovič, Csicsay - Bašťovanský, Matyáš, Sivíček, Kostka  - od 36. Polomský

Komentár:

Zápasové skóre sme otvorili v 3. min pričom Čičo (bol to jeho prvý zápas v roku 2013 a hneď 4 bodový!) priklepol Mlynkymu na lavajdu. Tento stav trval až do 15. min kedy sa pekne kľučkou presadil Bašto a presne od tyče skóroval. Dvojička Čičo Mlynky ako cez kopirák len z druhej stany a tak sa polčas skončil 3:0. V 22. min bolo 3:2, lebo 2. 4ka si vybrala slabšiu chvílku. Seky reagoval, striedal a 1. 4ka našťastie umne odskočila opäť na 3 góly po góloch Miša a Čiča. Nádherný gól dal Paťo v 26. min z celého preloboval brankára. Ešte krajší moment prišiel v 30. min, 1. 4ka kotúľala loptu v pohybe a pripravila lahôdku pre Jugoša a jeho bombu. Silný úsek 2. 4ky začal v 32. min Beroun, následne Labjan pekným oblúčikom a Paťo inteligentným zakončením a bolo už 10!. Paťo s Labjanom si pekne prihrali na 11:2. Čerešničkou bola Brčova asistencia na kapitánov 2. gól v zápase v predposlednej minúte.