Maxima "A"

Výsledok:

7:6 (3:2)

Kan. bodovanie:

2:11 Mlynarovič (Baláž) 3:54 Klanica (Torok), 16:11 Klanica 31:26 Matúšek (Torok), 36:15 Mlynarovič (Matúšek), 39:25 Mlynarovič (Torok), 39:54 Polomský (Klanica)

Karty:

ZK Torok

Zostava:

Balaž-  Polomský (C), Polčič, Matúšek, Torok -  Klanica, Mlynarovič

Komentár:

Vzhľadom na zranenia, lyžovačky a karty dnes Seky ledvna nazbieral 6 hráčov. Preto si premiéru za Atím v tejto sezóne odkrútil strelecky disponovaný Mlynky (dnes hattrcik hlavou pravou a lavou). Zápase padlo 13 gólov lebo Barabéri premenili tak každú 4tú šancu ,ale dnes efektívna Maxima takmer každú. Mlynkyho prvý dotyk s loptou bol aj gól, Miro vykopol cez celé ihrisko a strelec hlavičkoval. O minútku nádherným dloubákom skóroval Adam. Lenže na miesto 5:0 bolo 2:2 v 10. min lebo Maxima svoje dva pobyty na našej polke premenila na gól. To súpera povzbudilo a zopár krát nás zatlačil a tak sme na 3:2 v 16. min z brejku dali my Adamovim bodlákom. Druhý polčas katastrofa z našej strany. V 28. min bolo 3:5 a tak Seky naordinoval powerplay. A veru začali sa diať veci. Najpr Roman z uhla v 31. min dal na 4:5. Mlynky v 36. min bodlákom k tyči vyrovnal. Powerplay sme hrali dobre i naďalej. Jedna chybička ale znamenala 2 min do konca stav 5:6. 35 sekúnd do konca Mlynky typicky pätičkou upratal po Duriho stielanej prihrávke k tyči. 6 sekúnd do konca sme mali hore out a vo veste hrajúci Brčo si filigránsky naň nabehol a z prevej udrel k tyči a rozhodol.