Csicsay (Polomský), Sivíček (Bašťovanský), Matyáš (Csicsay), Sivíček (Torok), Mlynarovič (Csicsay), Bednár (Torok), Bednár (Torok), Csicsay (Mlynarovič), Polomský, Torok (Sivíček)

nikto

Zostava:

Horvát – Matyáš, Polomský, Mlynarovič, Csicsay - Bednár (C),  Bašťovanský, Sivíček, Torok

Komentár:

Špecifikum tohto zápasu bol come back Míňa Matyáša. Labjanský guru sa vrátil do zostavy po viac ako roku. Ani v 2. kole sme nenarazili na súpera, kt by nás preveril. Od prvej do poslednej minúty sme hrali prím. Skóre otvoril po peknom otočení sa Čičo. Druhá 4ka sa nenechala zahanbiť a po Bašťovom Áčku si tohtosezónny účet otvoril Ondro. Míňo si návrat okorenil bombou pod vinkel po Čičovej priklepávačke. Dvojička Ďuri, Ondro si to vie naraziť a preto druhý menovaný dával na polčasových 4:0. Druhá polka bola dlhšie bez gólov až kým Mlynkymu nepristavil opäť Čičo. Kapitán Jugoš si nechával dva krát po sebe servírovať od Ďuriho a na ukazovateli bolo už 7:0. Skúsili sme aj powerplay, ktorá ia v jednom prípade vyustila do gólu, keď Mlynky našiel diagonálou Čiča. Jediný bezprihrávkouvý gól zaznamenal po peknej akcii Brčo. Skóre uzatvaral Ďuri, kt dostal loptu ako na tácke od Ondra. Oli v priebehu zápasu zlikvidoval dva samostatné nájazdy súpera a tak si svoj prvý tohtosezónny shout out zaslúžil.