2. Klanica (Bednár), 5. Polomský, 19. Torok (Baláž), 20. Šmahovský (Torok), 24. Šmahovský (Torok), 25. Bednár (Torok), 26. Bohmer (Olekšák), 28. Bohmer (Kontšek), 32. Šmahovský (Bednár), 34. Klanica (Torok), 40. Šmahovský (Torok)

Karty:

Zostava:

Baláž - Šmahovský, Klanica, Bednár, Torok,  - Polomský, Kontšek (C), Bohmer, Olekšák

Komentár:

Tak to už raz je. Aj napriek silným väzbám medzi Barabérmi a Katenáčom, keď sudca odpíska začiatok zápasu, hrá sa na plno o body. Dnes sme sa museli zaobísť bez coacha Sekyho, na lavičke tak suploval Mlynky. Úvod nám vyšiel, v čase 1:34 otvoril skóre Adam K, asistoval Jugoš. Katenáčo vyrovnalo o 2 minúty, presadila sa ich letná posila. Druhá 4ka bola dnes vystužená o skúseného Brča, ten sa za pomoci teču trafil v 5. min. Mlynkymu vyšiel ťah brejku po time oute súpera, bombardér Ďuri v 19. min klasicky lavajdou k tyči, akciu podľa plánu spustil Miro (jeho prvé Ačko vôbec). Posledné sekundy polčasu priniesli Ďuriho akciu a Šmahov gól do prázdnej. V druhom polčase prišli dva zlomové momenty, kedy goalman Miro ukázal brutálny postreh v krát po sebe po presných šanciach Katenáča. A tak v 24. min tresal Šmaho, opäť po Duriho akcii. Minútu neskôr Duri servíroval pre Jugoša (6:1). Druhá 4ka sa dva krát presadila v rozmedzí 2 minút, v oboch prípadoch exceletné zakončenie Miša B, pri tom druhom si svoje prvé Ačko pripísal Adam O.V 32. min sa presadil Šmahel, pekne asistoval Jugoš (9:1).   34. min priniesla najkrajší 10. gól zápasu, na konci biliardu bol Adam K. Pri power play súper vsietil svoj druhý gól. Šmaho zaknihoval aj svoj 4. gól dnes 2 sekundy do konca.