5. Čuhár (Matyáš) 8. Kafún (Bednár) 16. Kafún  (Mlynarovič), 32. Kontšek (Kafún) 35. Mlynarovič (Čuhár)

ZK Dostal, Bednar

Zostava:

Šimkovič- Kafún, Kontšek, Bednár, Dostál - Polomský (C), Matyáš, Mlynarovič, Čuhár

Komentár:

V poslednom kole základnej časti sme porazili Bčko AK47 po presvedčivom výkone. V 5. min sa Putko otočil na pivote a lavačka od tyče do tyče a do vnútra otvorila skóre. V 8. min Jugoš pekne prihal a Kafú nemal problém do prázdnej. Na 3:0 sme ukážkovo zahrali priamy kop a Kafu tak dával svoj druhý gól. Súper korigoval na 3:1 a tak skončil polčas. Druhý polčas skončil 2:2. Najpr Mišo peknej prihrávke od Kafuho v 32 presne zakončil, predtým dal ešte 2 tyčky. AK 47 sa nevzdal a ineď trafili na 4:2. Putko ale na pivote vybojoval a Mlynky už nemal problem zasunúť na 5:2. 10 sekúnd do konca po presnej strele sme ešte dostali 1 gól. Veľmi nás mrzí zranenie Putkoho kolena.

Základnú čas sme vyhrali s impozantným skóre 124:25