9. Torok (Sivíček), 20. Šmahovský (Torok), 20. Torok (Sivíček), 23. Torok, 28. Sivíček (Torok), 28. Torok (Matyáš), 30. Torok (Sivíček), 34. Sivíček (Torok), 39. Mlynarovič (Torok)

ZK Šimkovič

Zostava:

Šimkovič - Matyáš, Kontšek (C), Mlynarovič, Bednár - Bašťovanský, Šmahovský, Torok, Sivíček

Komentár:

Zápas sme nezačali podľa našich predstáv. V 7. min sme prehrávali 0:2. V 9. min Ďuri po priťuknutí od Berouna znížil, Kappa však opäť strelou k tyči ušli o dva. Trápili sme sa, bežala ale posladná minúta 1. polčasu kedy Šmaho bravúrné sťahovačkou zvládol nájazd na goalmana. V čase 19:40 coach Seky s citom pri našom rohu zobral timeout, a Ďuri pravajdou z voleja trafil spojnicu (3:3). Tak sme si žačali veriť. Kappa to nevzdala a znova šla do vedenia. Z priameho kopu bombardér Ďuri trafil v 23. min vinkel. O našej výhre rozhodol úsek od 28. do 30. min,  v ktoromj si opäť zaúradovala 2. 4ka, kde postupne Beroun a Ďuri rozložili súpera a  skórovali po penkých akciách. Ten v 33. min premenil roh do vinkla, minutu na to reagoval ale presnou petelicou k tyči Beroun. V predposlednej minúte dal do prázdnej Mlynky a tribúna ho odvtedy volá "strelec". Kappa ešte raz pretlačila loptu do brány a tak sa match skončil 9:6. 2 ka excelovala v 2. polčase a bombardér Ďuri si pripísal neuveriteľných 9 bodov, bol teda pri každom góle a po 7 rokoch vyrovnal Mlynkyho rekord ktorý spravil 8.1.2006 proti LHM teamu (7+1) a zápas skončil 14:6.