Karty:

Zostava:

Horvat -  Polomský (C), Čuhár, Mlynarovič, Sivíček - Matyáš, Bednár, Bašťovanský, Torok

Komentár:

V poslednom vzájomnom zápase sme s Danubitom vyhrali 1:0, čo bol znak, že ani dnes zrejme nepadne vela gólov. Vyrovnaný zápas sa niesol v znamení doležitosti pre oba kluby. Najma Danubit musel vyhrat ak chcel pomyslat na prvú desinu. V 12 min sme šli do vedenia 1:0 keď Putko kolmo vysunul Mlynkyho a el sarebro del Baraberi vykúzlil brilantnú diagonálu na Berouna, ktory prudkou strelou po zemi od tyče vsietil. V 15 min Oli netaktciky vyhodil na stred na Bašta, ten situáciu riešil neskúsene zle a Danubit vyrovnal na 1:1. 30 sekúnd do konca polčasu si Mino typicky narazil o Mlynkyho a získali sme tak rok. V tom momente prišla brutálna reakcia coacha Sekyho s požiadavkou na time out. Roh zahrala prvá 4ka tak, že si to budeme ešte dlho dlho pamatat. Najma koncovka - stahovačka kapitána Brča bola na urovni geniality. V druhom polčase sme sa snazili mat hru pod kontrolou, Oli musil riešit zo 3 nebezpecne akcie Danubitu. Vyhru sme mohli viac krat poistit, najma koncovky Basta a Mlynkyho mali skoncit v sieti. Dnes si absolutorium zasluzia vsetci 4 obrancovia za svoje skvele vykony.