AK 47 "A"

Výsledok:

8:3 (6:3)

Kan. bodovanie:

5:00 Jurkovič (Bastovansky) 8:37 Torok 10:19 Torok (Smahovsky), 13:08 Torok (Smahovsky), 15:40 Kontsek (Jurkoviv) 18:05 Torok (Smahovsky), 24:44 Bašťovanský (Ondrejkovič) 29:49 Kontšek

Karty:

zk ondrejkovic

Zostava:

Šrútek - Bastovansky Kontsek (C) Ondrejkovic, Jurkovic - Smahovsky Matusek Torok Sivicek

Komentár:

Prvú výhru v roku 2016 sme si pripísali proti AK 47. Po rohovom signále súper sme síce prhrávali, odvtedy sme držali opraty v rukách my. Roman J. vyrovnal v 5 minúte šikovným otočením na pivote. Duriho dve presné lavajdy znamenali únik o 2 v 13. minúte. AK znížilo po oute na 3:2. Kapitán Mišo bol proti dráme, využil chybu súpere a presnou strelou skóroval v 16. min. V 18 min Duri opat tažil z prihrávky dnes aktíveho Šmaha a bolo 6:3. V druhom polčase sme dali góly už len my. Najprv Bašťo po rohu pekne trafil lavčkou a skóre uzavrel svojim 2. gólom Mišo. Výhra nás teší, body potrebujeme.