Mlynarovič (Kontšek), Torok (Sivíček), Kontšek (Torok), Polomský (Sivíček), Sivíček (Polomský), Sivíček (Polomský)

ZK Šimkovič

Zostava:

Šimkovič-  Bednár (Horvát), Kontšek, Mlynarovič, –  Polomský (C), Bašťovanský, Sivíček, Torok

Komentár:

Coach Seky po poslednej prehre postavil do branz Šimpihyho, ktorý si svoej miesto dne zastal až na 1 či 2 momenty. Skóre otvoril hneď prvou strelou od tyče Mlynky potom ako Mišo vzhral súboj 1 na 1 na vlastnej polke. O nedlho súper bombou vyrovnal. Ďuriho ostrý bodel nás opať posunul do vedenia. V 10 min. Mišo získal loptu v rohu na bránkovej čiare, potiahol ju cey celé ihrisko, hore si narazil od Ďura a presnou strelou k tyči dával na 3:1. Následne si Jugoš ukážkovo nabehol na roh z ľava, ale pravačkou lavý vinkel minul (proti Hurricakans v poslednom vzájomnom zápase na FTVS presne po tej istej situácii ibaže z prava, avšak v teniske požičanej od rozhodcu vymietol pravý vinkel...). Pri jendom z návratov sa Jugoš potom zranil a zápas nedohral. Do polčasu ešte súper Šimpimu zahral na husličky a bolo tak iba o gól. Úvod 2. polčasu sme zachytili a pekných fusalových akciách dvojice Beroun Brčo sme odskočili na 5:2. Najmä Beroun sa už potreboval chytiť...Hurikáni to nevzdali a po rýchlej kontre a priamom kope sa dotiahli na 1 gól. Beroun však išiel do hlavičky dôrazne a dorazil Súpera. Zaujímavosťou bolo nasadenie Oliho do pola, ktorý podal spolahlivý výkon.