1:09 Torok (Polomský), 1:20 Polomský, 18:46 Torok (6m), 30:43 Torok (Matyáš)

Karty:

Zostava:

Horvát -  Bednár (C), Polomský, Bohmer, Bašťovanský - Matyáš, Torok, Matúšek

Komentár:

V 13. kole sme nastúpili proti Čekanu, ktorý sa viac krát prezentoval surovými faulami a preto sa im často žltilo pred očami. Úvod bol ako z rozprávky. V 2 min sme viedli už 2:0 lebo Brčo najpr pripravil gól Durimu a druhý sám sebe. Potom prišli slušné šanca Čekanu, všetky však vychytal spolahlivý Oli. Už v 11. min sme mali 5 faulov a preto bolo dôležité že Ďuri v 19 .min premenil 6tku i keď so šťastím. Druhý polčas sme prehrali 1:2. Súper presnou strelou dával na 3:1. Ďuri ale v 31. min. zatiahol loptu cez celé ihrisko, hore si narazil s Miňom a bolo opäť o 3. Powerplay súpera sme dobre bránili, sami sme ju začali hrať s cieľom podržať loptu. Spravili sme ale 1 kiks a ten nás stál gól do prázdnej.