Sivíček (Horvát), Mlynarovič (Polomský), Torok (Polomský), Torok, Csicsay (Polomský), Sivíček (Torok), Sivíček (Bednár), Torok, Bednár (Sivíček), Polomský (Mlynarovič)

ZK Bednár

Zostava:

Horvát -  Polomský , Kontšek,  Mlynarovič, Csicsay (od 21. Klanica) -  Matyáš, Bednár (C), Sivíček, Torok

Komentár:

Mohlo by sa zdať, že turnaj v Brne bol neúspechom, avšak nenominovaní hráči žili na tribúne a komplet 9+1 zostava bola v šatni 40 min pred zápasom...Vedeli sme, že prípadná výhra nás katapultuje na bedňu. Od prvej do poslednej minúty sme dominovali. V 4 min Oliho dlhý výhod hlavičkoval do brány Beroun. V 7 min vysunul Brčo Mlynkyho a ten vyrušil pavúka v pravom vinkli - konečne. Podobný brejk nám vyšiel v 10 min, Brčo vysúval a nájazd premenil Ďuri (3:0). Ten istý hráč potom ukradol loptu súperovi a opäť premenil sólo nájaz na goalmana. 4FUN po individuálnej akcii korigoval v 13 min na 4:1. V 16 min Oli klasicky rozhral na Brča, ten z prvej našiel Čiča a tank sa po 2 mesačnej pauze spôsobenej zraneným PALCA vrátil medzi strelcov.  V 18. min sa z rohu koníkom trafil Ďuri vďaka Jugošovej rozohrávke a tak sa polčas skončil 6:1. V druhej polke nič nové, góly pribudli. V 25. min zatiahol po čiare Jugoš a Berounov bodlak hral na husličky goalmana. Tesne na to znova Ďuri sám na bránu a dáva od tyče bez problémov 8. gól. Beroun vrátil Jugošovi áčko a ten nemal do prázdnej problém. Futsalovú lahôdku pripravil pre divákov v závere Brčo svojim volejom a tak padla 10na.

ps. Čičo v krčme, že "schudol som 3 kilá už mám pod 100..." Pre tých čo nevedia tak to sa chválil :-)