Karty:

Zostava:

Horvát -  Polomský (C), Kontšek,  Mlynarovič, Csicsay (od 21. Bednár) -  Matyáš, Klanica, Sivíček, Torok

Komentár:

V prvom súťažnom zápase roku 2012 sme narazili na kandidáta na bedňu Gurmánov. V zápase, ktorý splňal prísnejšie kvalitatívne kritéria sme zaknihovali tesnú výhru. Po úvodných striedaniach o 4iek udreli Gurmáni ako prvý presnou strelou k tyči (0:1). Onedlho inkasovala aj 2. 4ka keď Oli v 8. min pustil na oko lahšiu strelu hoci si na ňu siahol (0:2). Na to sa už nemohol pozerať coach Seky, počkal si na roh a v 10 min bral time. Seky vyslal na plac 1. 4ku a ty si s rohom poradila bravúrne (1:2). V 15. min sa 1 na 1 presadil Duri a bombou od brvna vyrovnal. 30 sekúnd do konca polčasu mali Gurmáni rok, ktorý sme ubránili, ba čo navyše Labjan rozohral na Duriho a bombardér na dva krát 5 sekúnd do konca 1. polčasu zaknihoval GWG. V druhej polke (už s Jugošom v našej zostave) Gurmáni dobýjali našu bránu, v tej však stál Oli, ktorý predviedol "návrat" do slávnych čias a niekoľkokrát nás podržal. Naše šance na poisktu už ostali nepremené. V záverečnej powerplay Gurmánov ešte cinkla naša tyč, ale 3 body berieme my.

ps. Brčo že Labjan odkopol loptu, Duri spracoval, spravil 4, zavesil  a Labjan kričí " Seky píš mi Ačko"...