ZK Šimkovič

Zostava:

Šimkovič - Kafun, Polomsky (C),Mlynarovic, Čuhár - Polčič, Matyáš, Dostál

Komentár:

11. kolo 1. BA ligy A prinieslo súboj prvých dvoch tímov tabuľky. A veru jednalo sa o absolútne vyrovnaný a dramatický zápas od prvej do poslednej minúty. Hurikáni začali odvážne, nastrelil tyč a následne sa aj ujali vedenia. V 14. min po faule na Mlynkyho naskočil na pľac Putko a jeho bombu z daného priameho kopu jemne tečoval Pepe a bolo vyrovnané. V 15. min sa presadil 1 na 1 Mlynky, presne našiel na zadnej Kafuho a prvý krát sme viedli (2:1). V druhom polčase sa hralo hore dole. Veľkú šancu súpera kryl Brčo na bránkovej čiare. V 34. min ukľudnil naše rady Putko, tento krat jeho presnú strelu z priameho kopu nik netečoval (3:1). TV Com to nevzdal a 4 min do konca skóroval na 3:2. A to ešte Šimpy vytiahol 2 náročné zákroky. Pri súperovej powerplay Putko ukážkovo hore zabojoval a pripravil gól na tácke Mlynkymu a bolo rozhodnuté. Sme teda v minitrháku v 1. BA lige A.