Mlynarovic

Zostava:

Horvát – Polomský ©, Kontšek, Mlynarovič, Mráz – Bašťovanský (Bednár), Matyáš, Torok, Sivíček

Komentár:

Málo kto môže napísať, že dnes sme mohli FOFO poraziť! Chceli sme využiť fakt, že fofáci boli po repre zápasoch úštvaní a po prehrách aj frustrovaní. Napriek tomu mali logicky loptu často pod kontrolou, s tým sme ale počítali. Chceli sme držať dlho stav 0:0, no po rohu sme prehrávali už v 6 min. Hrozili sme brajkami, jeden sa vydaril a bombardér Duri vzrovnal na polčasových 1:1. Stále sme poctivo bránili ale FOFO išlo opať do vedenia. Proti tomu bol opat Duri a otočil 2 gólmi (najpr premenil nájazd 1 na 1 a potom tečovanou bombou z priameho kopu pod brvno) na 3:2 a do konca zápasu bolo 5 minút. Škoda ešte Mlynkyho týče za stavu 2:2. Vedenie sme nezvládli a takticky sme preleteli a ani nie o 3 sekúnd bolo 3:3. Zápas rozhodol kto iný ako Várady. Celý zápas sme pre neho odkrztú stranu krýli, ale 2 min pred koncom mu to výšlo. Naša power play už priniesla iba gól v našej sieti. Zimujeme na 5 mieste, ale mohlo byť aj 2., škoda...