1. Čuhár (Kafún), 12. Mlynarovič (Matyáš), 13. Polčič (Dostál), 18. Mlynarovič, 21. Mlynarovič (Matyáš), 23. Dostál (Matyáš), 24. Polomský (Čuhár), 26. Mlynarovič (Kafún), 28. Čuhár (Dostál), 34. Čuhár (Dostál), 37. Mlynarovič (Polčič)

Karty:

Zostava:

Šimkovič - Kafun, Polomsky (C),Mlynarovic, Čuhár - Polčič, Matyáš, Dostál

Komentár:

Dnes je 11.1. a my sme vyhrali 11:1. Trochu symboliky hneď s úvodu 14tkou končiaceho roka. Putko na pivote po otočke otvoril konzervu už v 1. min. Potom dlhšie nič len čisté šance no bez efektu. V 12. min. sa konečne trafil Mlynky vďaka Labjanovmu prehľadu. O pár sekúnd pivot Pepe naťukol Polčovi a ten presne k tyči na 3:0. Polčas uzavrel Mlynky potom ako vypichol loptu súperovi a svoj nájazd riešil bombou (4:0). Druhý polčas to bol koncert. Najkrajšiu akciu zápasu v 21. min, kedy sa lopty dotkla celá 4ka, zakončil lavačkou do vinkla opäť Mlynky. Dvorný nahrávač Pepe si dnes prišiel na gól v 23. min. lebo Labjan už mohol zakončovať, ale neulakomil sa. Tesne na to Brčo tečovanou strelou dával už na 7:0. Mlynky vytrel další kút lebo Kafu mal hore hlavu a dával spanú prihrávku (8:0). Putkove dva góly po sebe, s tradičnou prihrávkou Pepeho znamenali jeho hattrick a skóre 10:1. Jedna lebo za stavu 9:0 sme podcenili prihrávku na zadnú a súper pekno obhodil Šimpyho. V 37. min. uzavrel skóre Mlynky po brejku 3 na 2 a presnej Polčovej prihrávke.