4. Torok (Šmahovský), 14. Matúšek (Matyáš), 23. Matúšek (Torok), 30. Torok, 32. Torok (Kontšek), 33. Torok (Matúšek), 37. Kontšek (Torok)

Karty:

Zostava:

Horvát -  Bednár, Kontšek (C), Bohmer, Bašťovanský - Torok, Matúšek, Matyáš, Šmahovský

Komentár:

A tím nastúpil na svoj prvý zápas roku 2014 proti 4FSC. Skóre otvoril Duri potom ako ho pekne našiel Šmaho. Nadáherná akcia v 14. min na konci ktorej bol Roman (jeho prvý gól za KPPB). Po chybičke v strede ihriska sme inkasovali a polčas tak skončil 2:1. V úvode toho druhého opäť Roman, tento krát po Duriho prihrávke dával na 3:1. Súper znova korigoval (pekný dloubák) a bolo tak len o gól. v 30. min si priamy kop postavil Duri a vinkel sa triasol (4:2). Minútku na to ten istý hráč zúžitkoval Mišove vysunutie na nájazd s prehľadom premenil a bolo o 3. Po 6tom faule 4FCS 10nu premenil. Ďuri ale ukludnil naše rady po individálnej akcii. V závere ešte muž zápasu Duri pripravil gólik pre kapitána Miša. Ačko, tak aj Bčko tak vstúpilo do roka víťazne.