6. Mlynarovič (Dostál), 7. Matyáš (Csicsay), 12. Dostál (Kontšek), 14. Mlynarovič (Csicsay), 29. Mlynarovič (Matyáš), 30. Kontšek (Csicsay), 32. Kafún (Kontšek), 34. Csicsay (Dostál), 37. Kafún (Dostál), 38.Kontšek, 40. Csicsay (Kafún)

Karty:

Zostava:

Horvát - Kafún, Kontšek, Mlynarovič, Csicsay (C) - Matyáš, Polčič, Dostál

Komentár:

Bčko vstúpilo do sezóny víťazne. Čakali sme vyrovnanejší duel. Prvý historický gól dal kto iný ako najproduktivnejší hráč histórie klubu Mlynky a to po prihrávke parťáka pivotmana z Prokofievovej Peho (zaujímavý jav). Ďalšia ikona klubu Labjan v 7. min ťažil s Mišovej akcii po čiara a hoci na dva krát, ale zasunul. Ďalší slávnostný moment prichádza v 12. min kedy Pepe Dostála skóruje a pripisuje si pri svojom comebacku 200 kanadský bod za KPPB! Polčas ešte priniesol 2 góly. Mlynkyho lavajdu do vinkla po Čičovom pristavení, ale i gól v našej sieti na 4:1. Druhý polčas priniesol 7 gólov v sieti súpera. v 28. min Mlynky vypustil tretiu lavačk dňa. Potom sme skórovali každe 2 minúty. Kapitán Áčka Mišo dával po peknej Čičovej prihrávke na 6:1. Kafú vie dať gól a jeho moment prišiel v 32. min. Aj kapitán Čičo rozvlnil sieť a Pepe servíroval ďalej a tak na 9:1 opäť Kafu. v 38- min zakončil bravúrne svoj nájazd Mišo. Skóre uzavrel tesne pred klaksónom Čičo. Polčo dnes síce nebodoval, ale to je otázka času, i keď za mnoho založených akcii by si zaslúžil už dnes.