5. Polomský (Dostál), 35. Čuhár (Mlynarovič), 37.Čuhár (Polomský), 39. Polomský (Matyáš)

Karty:

Zostava:

Baláž - Matyáš, Polomský, Mlynarovič, Dostál - Čuhár, Polčič, Letovanec, Ščasný

Komentár:

V prvom kole proti nováčikovi sme o našej výhre rozhodli až pri powerplay v posledných 5 minútach zápasu. Začali sme v pohode, mali 2 čisté šance a Brčo po rohu v 5. min poslal pavúka preč. Súper pôsobil pokojne, po dvoch štandartkách okolo 14 minúty otočil na 1:2. V polčase sme vedeli, že ak to nepôjde od 22 min ideme powerplay, ktorú vieme. Hrali sme ju ukážkovo a priniesla otočenie po dvoch góloch Putka, najmä ten druhý trafil jemu typicky lavajdou od tyče. Dnes trojbodový kapitán v blížiacej sa poslednej minúte pečatil a druhý pavúk musel zmiznúť